Παλαιότερες Διοικήσεις ΕΣΥΝ

ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΕΣΥΝ 12/2013- 9/2016

Δρίκος Αρμόδιος, Πρόεδρος

Κουιτζόγλου Δομνίκη, Α' ΑντιπρόεδροςΔελακουρίδης Ιωάννης, Β΄Αντιπρόεδρος

 

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΣΥΝ 12/2013- 9/2016

Άγγος Πέτρος

Δάλλας Στράτος

Διγαλάκης Κωνσταντίνος

Κούτρα Δήμητρα

Μαριδάκης Στέλιος

Μαυρίδης Ευάγγελος

Μιχαλόπουλος Σαράντης

Ρηγόπουλος Παναγιώτης

 

Γενικός Γραμματέας ΕΣΥΝ 12/2013- 9/2016

Βλάχου Ελένη

 

*****

ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΕΣΥΝ 12/2010- 12/2013

Δρίκος Αρμόδιος, Πρόεδρος

Σακαλακτσιόγλου Κωνσταντίνος, Α' Αντιπρόεδρος

Χαλουλάκος Βασίλης, Β' Αντιπρόεδρος

 

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΣΥΝ 12/2010- 12/2013

Βλάχου Ελένη

Δάλλας Στράτος

Ζιάμπαζης Δημήτριος

Καλαϊτζή Πόπη

Μανιού Ιωάννα

Μιχαλόπουλος Σαράντης

Παπανικολόπουλος Ελπιδοφόρος

Παπαδημητρίου Μαρίνα

 

Γενικός Γραμματέας ΕΣΥΝ 12/2010- 12/2013

Αρβαλής Γεώργιος

 

*****

ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΕΣΥΝ 10/2008 – 12/2010

Στασινός Γιώργος ΟΝΝΕΔ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Πάσχου Μαρία ΝΟΠΕΠΚ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΔΙΕΘΝΩΝ)

Καραουλάνης Θοδωρής ΕΕΠ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)

 

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΣΥΝ 10/2008 – 12/2010

Αρβανίτης Ρένος Νεολαία Ορθόδοξου Συναγερμού (ΝΕΟΣ)

Δρίκος Αρμόδιος Επιστημονική Εταιρεία Φοιτητών Ιατρικής Ελλάδος (ΕΕΦΙΕ)

Ζιαννίκας Βασίλης Νεολαία Ηπείρου (ΝΗΠ)

Καλοφωλιάς Κώστας Μεσσήνιοι Φοιτητές

 

Παπαδοπούλου Έρη Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού (ΣΕΟ)

Ρηγάτου Διουνυσία Ευρωπαϊκή Έκφραση (ΕΕ)

Σπανακάκη Κορίνα Παγκρήτιος Νεολαία (ΠΝ)

Σακαλακτσίογλου Κωνσταντίνος Σώμα Ελληνικού Προσκοπισμού (ΣΕΠ)

 

Γενικός Γραμματέας ΕΣΥΝ 10/2008 – 12/2010

Χρονόπουλος Κωνσταντίνος ΣΕΠ

 

*****

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 6/2006 – 10/2008

Αυγενάκης Γιώργος Παγκρήτιος Νεολαία

Καλαϊτζή Πόπη Ένωση Πολιτιστικών Φορέων Νομού Θεσσαλονίκης (ΕΠΦΘ)

Καραουλάνης Θοδωρής Ελληνική Ένωση Πληροφορικής (ΕΕΠ)

Μπακογιάννης Ευθύμιος Σώμα Ελλήνων Προσκόπων (ΣΕΠ)

Ντάφλα Μαίριλυν Εθνική Νεολαία Βορείου Ηπείρου (ΕΝΒΗ)

Πάσχου Μαρία Νεανικός Όμιλος Προβληματισμού για την Επιστήμη, τον

Πολιτισμό και την Κοινωνία (ΝΟΠΕΠΚ)

Πήλιουρης Γιάννης Ελληνική Σοσιαλιστική Δημοκρατική Νεολαία(ΕΣΔΗΝ)

Σεροπιάν Χαρούτ Αρμένικη Νεολαία 

Στασινός Γιώργος Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας (ΟΝΝΕΔ)

Τζήμας Θέμης Νεολαία ΠΑΣΟΚ (Ν. ΠΑΣΟΚ)

 

*****

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 12/2004 – 6/2006

Αυγενάκης Γιώργος Παγκρήτιος Νεολαία

Βαλαβάνης Ασημάκης Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού (ΣΕΟ)

Καλαϊτζή Πόπη Ένωση Πολιτιστικών Φορέων Νομού Θεσσαλονίκης (Ε.Π.Φ.Θ.)

Καραουλάνης Θοδωρής Ελληνική Ένωση Πληροφορικής (ΕΕΠ)

Μπακογιάννης Ευθύμιος Σώμα Ελλήνων Προσκόπων (ΣΕΠ)

Ντάφλα Μαίριλυν Εθνική Νεολαία Βορείου Ηπείρου (ΕΝΒΗ)

Πάσχου Μαρία Νεανικός Όμιλος Προβληματισμού για την Επιστήμη, τον

Πολιτισμό και την Κοινωνία (ΝΟΠΕΠΚ)

Πήλιουρης Γιάννης Ελληνική Σοσιαλιστική Δημοκρατική Νεολαία(ΕΣΔΗΝ)

Σεροπιάν Χαρούτ Αρμένικη Νεολαία

Στασινός Γιώργος Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας (ΟΝΝΕΔ)

Τζήμας Θέμης Νεολαία ΠΑΣΟΚ (Ν. ΠΑΣΟΚ)

 

*****

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 12/2003   -   12/2004

Βαλαβάνης Ασημάκης Σώμα Ελληνίδων Οδηγών 

Καραουλάνης Θοδωρής Νεολαία της Άνοιξης 

Μπακογιάννης Ευθύμιος   Σώμα Ελλήνων Προσκόπων 

Νεράντζη Παναγιώτα Εθνική Νεολαία Βορείου Ηπείρου 

Νταμπακάκης Νικόλαος Παγκρήτιος Νεολαία 

Πάσχου Μαρία Σύλλογος Βολιωτών Φοιτητών 

Πήλιουρης Γιάννης Ελληνική Σοσιαλιστική Δημοκρατική Νεολαία (Ε.Σ.ΔΗ.Ν.) 

Στασινός Γιώργος Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας - ΟΝΝΕΔ 

Τζήμας Θεμιστοκλής Νεολαία ΠΑΣΟΚ 

 

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 1/2002   -   12/2003 

Καράμπελας Σταύρος Ε.Σ.ΔΗ.Ν. Ελληνική Σοσιαλιστική Δημοκρατική Νεολαία

Καρανάσιος Γεώργιος Ν.Ο.Π.Ε.Π.Κ. Νεανικός Όμιλος Προβληματισμού για την

Επιστήμη, τον Πολιτισμό και την Κοινωνία

Μιχόπουλος Ιωάννης Ο.Ν.ΝΕ.Δ. Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας

Νταμπακάκης Νικόλαος ΠΝ Παγκρήτιος Νεολαία 

Παπαδήμα Αναστασία Ε.Ν.Β.Η. Εθνική Νεολαία Βορείου Ηπείρου

Πολυζωίδη Βίκυ ΕΕ Ευρωπαϊκή Έκφραση 

 

*****

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 11/1998 - 1/2002 

Ζάχου Δώρα AEGEE

Καράμπελας Σταύρος Ελληνική Σοσιαλιστική Δημοκρατική Νεολαία

Καρανάσιος Γιώργος Ν.Ο.Π.Ε.Π.Κ.

Κουρούσης Χρήστος Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας

Μεϊμαράκης Γιάννης Ένωση Αριστερών Νέων

Μπακάλη Δέσποινα Νεολαία της Άνοιξης 11/1998-1/2001 

Μπαμπούλα Αδαμαντία Ευρωπαϊκή Έκφραση 3/2001-1/2002 

Ελ Μπάτα Μωχάμεντ HELMSIC

Ντάλτας Αλέξανδρος Εθνική Νεολαία Βορείου Ηπείρου.

Τάτσης Αγαμέμνων   Νεολαία ΠΑΣΟΚ 11/1998-9/2000 

Βαγιάκος Άκης Νεολαία ΠΑ.ΣΟ.Κ. 9/2000-1/2001 

Τζαγάκης Γιάννης Ενωση Καθολικών Νέων Ελλάδος

 

*****

ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.ΣΥ.Ν. 7/1998 - 11/1998 

Γιαννέλος Βαγγέλης     Ε.Ο.Κ.

Γκόρτσιου Ιωάννα Ν.Σ.Α.Ε.

Ζάχου Δώρα AEGEE

Καράμπελας Σταύρος Ε.Σ.ΔΗ.Ν.

Κατικάς Μανόλης Φ.Ε.Κ.

Μεϊμαράκης Ιωάννης   Ε.Α.Ν.

Μπακάλη Δέσποινα ΝΕ.ΑΝ.

Μπάλτας Νικόλαος Ο.Ν.ΝΕ.Δ.

Τάτσης Αγαμέμνων Ν.ΠΑ.ΣΟ.Κ.

Τζαγάκης Ιωάννης Ε.Κ.Ν.Ε.